Geri
" MEKANLARINIZI USTALIKLA ŞEKİLLENDİRİYORUZ " Teknoloji ve Sektördeki Yenilikleri yakından Takip Ediyoruz.
" KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ DİYORUZ " ve Tüm Uygulama ve Sistemleri Kendi Bünyemizdeki Ekibimizle Çözüyoruz.
" İŞİMİZ BİTSEDE YEPTIĞIMIZ İŞİN ARKASINDA DURUYORUZ " İş Tesliminden Sonraki Süreçte de Müşterilerimizin Sorunlarını Dinliyor ve En Doğru Kalıcı Çözümler Üretiyoruz.
" TÜM TASARI ve TAVSİYELERİNİ TEKNİK ŞARTNAMELERE, STANDARTLARA, YÖNETMELİKLERE ve DAYANDIRARAK YAPIYOR ve UYGULUYORUZ "
" İŞİMİZ BİTSEDE YEPTIĞIMIZ İŞİN ARKASINDA DURUYORUZ " İş Tesliminden Sonraki Süreçte de Müşterilerimizin Sorunlarını Dinliyor ve En Doğru Kalıcı Çözümler Üretiyoruz.
İleri

ŞİRKET PROFİLİMİZ

ODAK MÜHENDİSLİK 1980 yılından bu yana Adana’da faaliyet gösteren ÖZ AYDINLIK  Elektrik Firmasının 24 yıllık tecrübesini değerlendirmek, taahhüt işlerinde daha uygun çözümler üretebilmek için, 2004 yılında ÖZ AYDINLIK Elektrik Firmasının kardeş şirketi olarak kurulmuştur.

"Geçmişin deneyimi, gençliğin dinamizmi" ilkesi ile iş hayatına başlayan firmamız deneyimli kadrosu ile birçok projeye imza atmıştır. Yaptığımız projelerde kaliteden, estetikten, en önemlisi dürüstlükten kesinlikle taviz verilmemiştir.

 

 

 

 

PRENSİPLERİMİZ;

  • TEKNOLOJİ VE SEKTÖRDEKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK TAAHHÜTLERİNDE UYGULAMAK KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • TÜM UYGULAMA VE SİSTEMLERİ KENDİ BÜNYESİNDE BARINDIRDIĞI EKİP İLE ÇÖZMEK.
  • TAAHHÜTLERİNİN UYGULAMASINDA VE TESLİMİNDEN SONRAKİ DÖNEMLERDE MÜŞTERİLERİNİN HERTÜRLÜ SORU VEYA SORUNUNA EN KISA SÜREDE DOĞRU VE KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETMEK.
  • TÜM TASARIM VE TAVSİYELERİNİ TEKNİK ŞARTNAMELERE, STANDARTLARA, YÖNETMELİKLERE VE GENELGELERE DAYANDIRARAK YAPMAK VE UYGULAMAK.
  • KALİTE, ESTETİK, TEKNİK VE NORMLARDAN ASLA TAVİZ VERMEMEK.
  • HER ZAMAN DAHA İYİ NASIL OLUR DİYE ARAŞTIRMAK VE SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEMEK İLKESİNDEN TAVİZ VERMEDEN GELİŞİMİNİ DEVAM ETTİRMEK.